„Gravitacinė kalva“

Koordinatės: 54.794506 24.269140
✔Surgantiškės, Kauno raj.

Vieta prie Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės, kurioje, kaip daugumos teigiama – riedama į kalną. Nuvažiavome ir patikrinome, o rezultatas čia pat – riedėjimas atgal (į kalną). Deja, po kokių kelių kartų, apžiūrėjus iš abiejų pusių, pastebėta, jog ši vieta sukuria optinę iliuziją. Kaip teigė vienas elektrinės darbuotojų, smalsuoliai čia atvažiuoja mažiausiai 3 kartus per dieną ir vis tikrina, kaip čia iš tikrųjų yra.

Youtube galite rasti panašių vaizdelių, kurie taip pat tikrina šios vietos gravitacines jėgas, arba nuvažiuoti ir patikrinti patys.

Įrašo nuoroda Facebook’e:

Gravitacinė kalva

„Gravitacinė kalva“ :)Koordinatės: 54.794506 24.269140✔Surgantiškės, Kauno raj.(Pasirinkite video HD rėžimą)Vieta, prie Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės, kurioje, kaip daugumos teigiama – riedama į kalną. Nuvažiavome ir patikrinome, o rezultatas čia pat – riedėjimas atgal (į kalną). Deja, po kokių kelių kartų, apžiūrėjus iš abiejų pusių, pastebėta, jog ši vieta sukuria optinę iliuziją. Kaip teigė vienas elektrinės darbuotojų, smalsuoliai čia atvažiuoja mažiausiai 3 kartus per dieną ir vis tikrina, kaip čia iš tikrųjų yra.Youtube galite rasti panašių vaizdelių, kurie taip pat tikrina šios vietos gravitacines jėgas, arba nuvažiuoti ir patikrinti patys 🙂

Posted by PATS SAU GIDAS on 2017 m. vasario 1 d.